28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Hároméves ciklusba kerül a Call of Duty [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

GeryG
GeryG [2379]
Nem biztos. Ha belegondolsz, így is három éve lesz egy-egy stúdiónak, hogy a saját játékát elkészítse, viszont így a játékosoknak sem kell három évet várnia egy-egy epizódra. Vagyis papíron mindenki jól jár... Aztán persze megint más kérdés, hogy a két régi gárda két év alatt sem volt eddig képes semmit lerakni az asztalra, így számukra a harmadik év se biztos, hogy bármi hasznot jelent. A Sledgehammer viszont tényleg élhet a lehetőséggel és pofára ejtheti a másik kettőt egy jó játékkal.
erpy
erpy [158]
Hát hirtelen én is azt hittem, pont az tett volna jót a játéknak, nem ez, hogy egy 3. cég is elkezdi kavarni a sz*rt

Vissza

Fórumszabályzat