28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Nyáron tarthatják a Destiny nyílt bétáját [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

medve91
medve91 [143]
Már elő is rendeltem a Konzolokszervizénél Béta kulcsot is adnak hozzá Még nincs meg a PS4-em de azért bebiztosítottam magam

Murzsa Roland

Vissza

Fórumszabályzat