28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Bakik az online médiában



Írd ide hozzászólásod:

szbszig
szbszig [33649]
Égő macskákat is bevetettek volna a 16. század háborúiban.

Nagyon vicces, ahogy az eredeti kézikönyv és a kézikönyvről készült mai tanulmány készítőjének neve teljesen összekeveredik a cikkben, és végig Franz Helm szerepel mindkettő helyett. Pedig a mellékelt linkből kiolvasható, hogy a publikációt író pennsylvaniai kutatót Mitch Fraasnak hívják.

Azt már nem is említem, hogy a szöveg valami szenzációs, új ötletnek próbálja beállítani az állatok haditechnikában való alkalmazását, pedig már a Biblia Ószövetségéből, szóval olyan 2500-3000 évvel korábbról ismerünk pontosan ilyen esetet, hogy a zsidók felgyújtották rókák farkát, és szabadon engedve őket az ellenség vetéseiben azokkal égették le a termést (Sámson története). De a kínaiak is csináltak ugyanilyet égő majmokkal, stb.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Vissza

Fórumszabályzat