"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Fórum » Nem számítástechnikai témák
McDonald's, Burger King és egyéb gyorséttermek
Vegyél menün kívül, úgy kevésbé lehúzás. Egy sima Twister 950 Ft, egy Mega Pocket 990, tehát mindössze 40 Ft-tal drágább. Menüben azonban a Twister Menü 1390, a Mega Pocket 1590, tehát itt már 200 Ft a differencia. Mivel ugyanúgy újratölthető üdítőt és nagy sültburgonyát adnak mindkettő mellé, a Mega Pocket menü esetén 160 Ft-ot lehúznak rólad a semmiért. Nem tudom, ezt a fajta minden racionalitást mellőző árképzést mi indokolta náluk.
A Mega Pocket Brazer grillcsirkével istenkirályság, de az 1600 kurva sok érte.
Die Hard 13 - Az élet most aztán már k*rva drága!
Mega Pocket.
Most 1600 Ft az új menüár, de az 1500-öt is sokalltam érte, így még nem próbáltam. Nekem egy felturbózott Twisternek tűnik kép alapján, de ha azt mondod, hogy sokkal jobb, egy próbát tehetek majd vele. 
Most 1600 Ft az új menüár, de az 1500-öt is sokalltam érte, így még nem próbáltam. Nekem egy felturbózott Twisternek tűnik kép alapján, de ha azt mondod, hogy sokkal jobb, egy próbát tehetek majd vele. 
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
A mega twister vagy mi a neve ez mindent üt 

Múltkor pont előttem rendelt vki ilyet, így volt alkalmam élőben is megnézni. Egész nagynak tűnt és valóban odaadják a teljeset. Így akkor érthető, miért tudják egyénileg variálni és nyilvánvalóan így szósz nélkül is menni fog. Jah és állandó termék lesz.
Remélem a következő promó körben visszahozzák a BOSS-t és azt is állandósítják. De a Rocker is maradhatott volna, ár-érték arányban nagyon jó volt, nála már csak a Junior BOSS volt erősebb az 1000-es menüárával és elég nagy adagjával. Most ott tartunk, hogy megint nincs 1200 Ft alatti menü a KFC-ben, ráadásul nemrég majdnem az összeset drágították egy 100-assal. Szóval megint ott tartunk, hogy a B-Smartot éri meg egyedül, nah meg amikor kapok akciós Twister kupont, azzal együtt már korrekt mennyiséget kapok egy menü áráért.
Remélem a következő promó körben visszahozzák a BOSS-t és azt is állandósítják. De a Rocker is maradhatott volna, ár-érték arányban nagyon jó volt, nála már csak a Junior BOSS volt erősebb az 1000-es menüárával és elég nagy adagjával. Most ott tartunk, hogy megint nincs 1200 Ft alatti menü a KFC-ben, ráadásul nemrég majdnem az összeset drágították egy 100-assal. Szóval megint ott tartunk, hogy a B-Smartot éri meg egyedül, nah meg amikor kapok akciós Twister kupont, azzal együtt már korrekt mennyiséget kapok egy menü áráért.
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
4 részre vágják és ez egy félbehajtott tortillalap. Bár szerintem legalább egy éve kóstoltam.
Ezek szerint ettél már? Akkor viszont kezdem kapizsgálni, hogyan állhat össze és megint beleestem abba a csapdába, hogy bedőltem az agyon-photoshoppolt, előre beállított promóképeknek.
Azokon tényleg úgy tűnik, mintha egy hatalmas, pizzamérteű quritto korongot szeletelnének fel 10-12 felé.
Azokon tényleg úgy tűnik, mintha egy hatalmas, pizzamérteű quritto korongot szeletelnének fel 10-12 felé."Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Szerintem igen apró adag és az egészet megkapod
Nem ez a gond, persze, hogy bárhogy el tudják készíteni. De ez a képek alapján vélhetően egy nagy kör alakú vmi, kb. mint egy pizza, amiből te csak szeleteket kapsz a menühöz. Ergo, max. akkor készítik el szósz nélkül, ha elviszem az egészet, ami teszem azt 3-4 menünyi adag. Szóval olyan, mintha kérnék vhol 2 szelet pizzát natúr sajttal. Kinek adnák így el a maradékot? 2 szeletet meg nem tudnak külön megsütni.
Viszont így, hogy most lehet variálni az összetevőkkel, mégiscsak keresztülhúzza a fenti gondolatmenetet, de az meg abszurdnak tűnik, hogy szeletenként készítenék el.
Viszont így, hogy most lehet variálni az összetevőkkel, mégiscsak keresztülhúzza a fenti gondolatmenetet, de az meg abszurdnak tűnik, hogy szeletenként készítenék el.
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Biztos vagyok benne, hogy lehet szósz nélkül kérni, csak akkor várnod kell rá. Mindenhol figyelnek az ilyen majmokra, mint Te
, és szó nélkül megcsinálják szósz nélkül is, mert vszg. azért készen nincs ez. Bár nem tudom pontosan milyen kajáról van szó, de gondolom valami burger-szerű cucc pitába rakva (neve alapján).
Viszont a "lesz egy ez meg az"ért nagyon tudnak haragudni a kiszolgálók. Mármint, eddig akárkivel beszéltem, az mindig mondta, és kocsmában is sokszor hallottam, hogy "úgy érted hogy kérsz, ugye? mert csak a buziknak lesz"
, és szó nélkül megcsinálják szósz nélkül is, mert vszg. azért készen nincs ez. Bár nem tudom pontosan milyen kajáról van szó, de gondolom valami burger-szerű cucc pitába rakva (neve alapján).
Viszont a "lesz egy ez meg az"ért nagyon tudnak haragudni a kiszolgálók. Mármint, eddig akárkivel beszéltem, az mindig mondta, és kocsmában is sokszor hallottam, hogy "úgy érted hogy kérsz, ugye? mert csak a buziknak lesz"

A kibaszás társas játék, sose feledd.
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 16:29
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [7]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]