Én mondjuk már várom az animgif-eket a becsúszós csávóról
Valami superman-es montázst vagy focis becsúszást már most el tudnék képzelni
Ha tudtok valami ilyen blogról vagy tumblr-ről, szóljatok 
Fórum » Nem számítástechnikai témák
Valami superman-es montázst vagy focis becsúszást már most el tudnék képzelni
Ha tudtok valami ilyen blogról vagy tumblr-ről, szóljatok 