28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Bakik az online médiában



Írd ide hozzászólásod:

szbszig
szbszig [33649]
Ez nem baki, hanem szándékos, gondolom, de irtó gusztustalan a tegnap óta bevezetett új, indexes címlapterv. Egy batár nagy, a képernyő háromnegyedét kitevő kép az egész. Görgetés nélkül még a vezető cikknek is csak a címét lehet látni, a részletes leírását már nem. Oldalt amolyan légypiszokként, az olvasás számára legkevésbé ideális vastagságú hasábban látható még egy-két egyéb hír. És mindezt az fejeli meg, hogy az eddigi két-három vezető kép mind tök érdektelen témákról szólt, miközben mondjuk Ukrajnában ölik egymást folyamatosan, ami talán egy csöppet fontosabb lenne ezeknél. Bár az is gyanús, hogy tegnap este egy frissen megjelent könyvet népszerűsített a vezető cikk, most meg egy samponmárkát, ha jól látom, szóval lehet, ezt valami orbitális reklámfelületnek szánták mostantól. Az viszont már tényleg a legalja lenne...

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Vissza

Fórumszabályzat