De azért a cikk élesítése előtt egyszer legalább illett volna végigolvasni és kijavítani azokat a részeket benne, ahol a bajnoki döntő kimenetelét latolgatja, elvégre az a meccs a hétvégén volt, és már réges-rég túl vagyunk rajta...
Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.