28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

WildStar - tapasztalatok az első órák után [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

PrOHax
PrOHax [1329]
Egy ilyen játékhoz tökéletes ez a grafika

You tell me exactly what you want, and I will very carefully explain to you why it cannot be!

adamadd1
adamadd1 [4]
hát én a 2000-es grafikával sehogy sem tudok megbarátkozni

Vissza

Fórumszabályzat