28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Önállóan is megállja a helyét a The Witcher 3: Wild Hunt [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

VodevilX
VodevilX [11345]
Mindenképp!!! Én a nagy E3, meg előtte gog koncferenciás felhajtásnak köszönhetően, neki is estem újra a 2. résznek, és bár közben valóban Enhanced Edition lett belőle, sokkal jobb volt, mint amire emlékeztem! Az egyik legjobb játék az elmúlt évekből! És a 3 nem változik játékmenetre annyit mint a 2 és az 1 között, csak bővül! Keményen GOTY gyanús már most ez a 3. rész

“If you want something you've never had You must be willing to do something you've never done.”

GustyX
GustyX [7048]
Igen!
Előrendelve
Bár addig tervezem megismerni az univerzumot, vagyis az 1. és 2. részt végigvinni.

http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról

Vissza

Fórumszabályzat