28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Elrajtolt a Destiny bétája [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

balays82
balays82 [14276]
Ja, értem. Akkor valószínűleg nem lesz jó, mert platformot (PS3 vagy PS4) és régiót is kellett választani, mielőtt kódot kaptam. De ha gondolod, küldhetek egyet privát üzenetben, egy próbát megér a dolog.
Zoo_Lee
Zoo_Lee [408]
PS4-re írtad, én még az előző generációban ragadtam - vagy a kód csak platformtól függ, generációtól nem?

Eladó G-Vírust vagy Progenitor vírust keresek saját felhasználás céljából.

balays82
balays82 [14276]
Éppen előtted írtam, hogy van két fölösleges kódom annak, akinek nincs hozzáférése a bétához.
Zoo_Lee
Zoo_Lee [408]
Erről azt hiszem lekéstem, ahogy nézem csak előzetes jelentkezéssel és előrendeléssel lehet hozzáférést szerezni, nekem megy egyik sincs.

Eladó G-Vírust vagy Progenitor vírust keresek saját felhasználás céljából.

Vissza

Fórumszabályzat