Úgy tudtam, hogy ez lesz a következő promó.
A junior változat mondjuk most nincs, de van helyette Duetos, ami az összetétel alapján teljesen megfelel egy Twisternek (mivel duplázva adják és a Twisterben is két Strips van, továbbá paradicsom és jégsaláta), csak ez feleannyiba kerül! Ááááá, megint sűrűn fogok a KFC-ben enni, nem mintha eddig hanyagoltam volna.
(Mostanában amúgy a Mega Pocket-re és a Quritto-ra kaptam rá, de mivel azok állandó termékek, a mostani promó idejére kicsit félreteszem őket.) Nyamm-nyamm-nyamm. 
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"