28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Bakik az online médiában



Írd ide hozzászólásod:

szbszig
szbszig [33649]
Ez is hasonló: embert gázolt a 4-es 6-os villamos. Mi az, hogy 4-es 6-os villamos? Rendben, hogy a köznyelv így hívja, de ilyen a valóságban nem létezik. Arról nem beszélve, hogy ez a három szó így egymás után ömlesztve nyelvtanilag, helyesírásilag sem értelmezhető. Ami elgázolta a nénit, az vagy egy 4-es villamos volt, vagy egy 6-os villamos. Ez elég egyértelmű, és roppant könnyű lenne kideríteni is, ha a cikkíró vette volna a fáradságot...

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

GustyX
GustyX [7048]
Nem vagyok háklis ezekre, de elmehet a büdös kurva anyjába a pesti suttyó ("Bereg megyeiek" előnyben):
"Csak négy megyében van alacsonyabb, elsőfokú figyelmeztetés: Győr-Moson-Sopronban, Vasban, Zalában, valamint Szabolcsban."

http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról

Vissza

Fórumszabályzat