Szoktam látni a 4-6-oson (én így írom) egy elmebeteg férfit, mindig ki van öltözve és bajsza van. Olyanokat csinál, hogy rugózik a lábával, ilyen néptáncjárásban, határozott de hirtelen mozdulattal lép és forgolászik a villamoson, egy lábra áll, stb., ezenkívül minden megállóban leszáll és ajtó becsukás előtt újra vissza fel. Láttam már máshol is, de 4-6-os leginkább a területe. Én komolyan mondom féltem tőle, egyértelműen nem beszámítható. El tudnám képzelni, hogy esetleg ő lehetett az elkövető, bár inzultálni ő nem szokott másokat.
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

):