Azon kívül, hogy eléggé kínos. Ez az egész, hogy tök érdektelen témákból, mint egy lottóhúzásból próbálnak vicces cikket kreálni. Még az elején elment, de most már minden héten ezt kell látni, és ez legalább annyira unalmas, mintha leközölnék a számokat normálisan. Másrészt az, amikor bölcsészek elkezdenek matematikust meg számelmélészt játszani...Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.
