28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Bakik az online médiában



Írd ide hozzászólásod:

szbszig
szbszig [33649]
Nyugi, én se értettem először, mit kell nézni rajta. Azon kívül, hogy eléggé kínos. Ez az egész, hogy tök érdektelen témákból, mint egy lottóhúzásból próbálnak vicces cikket kreálni. Még az elején elment, de most már minden héten ezt kell látni, és ez legalább annyira unalmas, mintha leközölnék a számokat normálisan. Másrészt az, amikor bölcsészek elkezdenek matematikust meg számelmélészt játszani...

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Barthezz
Barthezz [54711]
Itt mit is kell nézni azon kívül, hogy enyhén felcsapott Leslie L. Lawrence-nek a cikkíró egy amúgy tök érdektelen témán?

szerk.: Jah jó, most látom a piros keretezést. XD

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

LordMatteo
LordMatteo [29425]
Javították már a cikkben, de a link továbbra is árulkodik arról, mekkora balfasz ott egy-két munkatárs (igen, remélem olvassák ezt is, bár nincsenek illúzióim arról, hogy a képem miatt kapott észbe valaki ). 17 évesen publikáltam először a neten, de már akkor odafigyeltem az ilyen dolgokra, ezek meg elvileg ebből élnek.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

ufodani
ufodani [17764]

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)

LordMatteo
LordMatteo [29425]
Szbszignek szeretettel

Iszonyatosan gáz néha az index az ilyen szakbarbár idióták miatt.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Vissza

Fórumszabályzat