A személyeskedést belekeverned pedig igencsak szánalmas húzás volt, pláne az eset súlyához képest ilyen pitiáner példával.
pb69-nél van a pont, hiába beteg ez az ember és nem volt beszámítható állapotban, ettől még amit elkövetett, az bizony gyilkosság. És egy ilyen ember ne rohangáljon közöttünk szabadon olyan zárójelentéssel, hogy "nem közveszélyes".
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
.
):