Röhögcsölvé
Akkoris is bizony
Ez a barom példa neked honnan jött, mindezt ráadásul gyerekes módon teljesen elferdítve???? Meg eleve közhelyes ez "a gondold bele magad" felvetése.
De a kérdésedre válaszolva: nem lennék boldogabb, ha életfogytot kapna, akkor sem ha gyógykezelnék és szabad lenne, mivel nem kapnám vissza a szerettem(ööö). Nem vagyok a fogat fogért elv híve. És igen, akkor is túlzásnak tartanám ebben az esetben az elkövetőt gyilkosnak nevezni. És azt is elhiheted, hogy ez kb. csak köznyelvben gyilkosság.
Ha nem lennél ilyen finnyás "picsa", akkor második bekezdésre nem is reagálsz.
http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról
):