Talán tényleg kissé modoros volt a beíró, de a három bekezdésből kettőben mindenképpen igaza van, erre a reakció az, hogy kiraknak egy ilyen bejegyzést a hírfolyamukba, a helyesírási hibát például meg otthagyják továbbra is a cikkben...
Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.