Ezért a két állatért van most megőrülve az internet!
Nem értem az ilyen cikkeket. Ez egy 2008-ban a YouTube-ra feltöltött videó, de a képminőségből ítélve maga a film szerintem még annál is jóval régebbi. Mégis cikket írnak róla, és úgy csodálkoznak rá, mintha tegnap történt volna. Sőt, a címbeli "most" jelzővel és a cikkben végig alkalmazott jelen idő használatával tényleg azt próbálják elhitetni, hogy ez egy teljesen aktuális eset. Pedig az eltelt időt ismerve könnyen lehet, hogy már mindkét állat rég a föld alatt, illetve a tenger fenekén fekszik...
Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.