28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Bakik az online médiában



Írd ide hozzászólásod:

szbszig
szbszig [33649]
F@szom tudja, böngészés közben megláttam valahol oldalt a cikk címét, rákattintottam, és ide vezetett.

És amúgy nem ez az első eset, a Kiskegyedtől meg a Velvettől színvonalasabb helyeken is találkoztam hasonlóval, azért említettem meg.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

LordMatteo
LordMatteo [29425]
A Velveten számonkértél dolgokat, oké. Na de a kiskegyeden? Minek olvasol Te egyáltalán kiskegyedet?

A kibaszás társas játék, sose feledd.

szbszig
szbszig [33649]
Ezért a két állatért van most megőrülve az internet!

Nem értem az ilyen cikkeket. Ez egy 2008-ban a YouTube-ra feltöltött videó, de a képminőségből ítélve maga a film szerintem még annál is jóval régebbi. Mégis cikket írnak róla, és úgy csodálkoznak rá, mintha tegnap történt volna. Sőt, a címbeli "most" jelzővel és a cikkben végig alkalmazott jelen idő használatával tényleg azt próbálják elhitetni, hogy ez egy teljesen aktuális eset. Pedig az eltelt időt ismerve könnyen lehet, hogy már mindkét állat rég a föld alatt, illetve a tenger fenekén fekszik...

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Vissza

Fórumszabályzat