1. "és"-sel nem kezdünk mondatot, pláne nem külön bekezdést
2. "az a moszkvai", mi van?
3. "bevásárlólközpontjaiban"
4. "bérleti díjak rubel átváltási árfolyamát", ez sem helyes, egybeírást és mozgószabályt kéne használni igazából, vagy átfogalmazni a mondatot úgy, hogy ne torlódjon ennyi főnév egymás után
5. a duplán ütött szóközt a "befagyasztotta" szó után már szinte nem is említem...
Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.