Mindazonáltal én örülnék annak, hogyha esne végre hó nálunk. Mert akárkitől kérdeztem, senki nem tudta még megválaszolni azt, hogy amikor az egész országban (a szomszédos megyékben is) 10-15 centi hó van, JNSZ megye miért teljesen száraz, és miért süt a Nap, és hozzánk miért csak a hereszaggató hideg jut el.
Ja, meg persze az eső, pont most, hogy kezdett fölszáradni egy picit a gát és jövő szerdára terveztem egy kis biciklis kiruccanást.
@Madrac
Létezik Niger és Nigéria is. Mármint két különálló országként.

Na az pl. cuki volt, persze mindenkinek más volt a jó, ment aprafalván az egymással való kicseszés meg trollkodás, de végül Törppapa megadta a konklúziót: az időjárás úgy jó, ahogy van.