28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Bakik az online médiában



Írd ide hozzászólásod:

szbszig
szbszig [33649]
Mi van velem?

Amúgy én is földrajzbuzi voltam ennyi idősen. Viszont én rajzolni utáltam mindig is. Úgyhogy én csak memorizáltam az összes zászlót meg az országok adatait.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Aryx
Aryx [4142]
szbszig?

„A tanítómesterem egy macska volt. Tőle tanultam meg a jelenben élni.”

Barthezz
Barthezz [54711]
Ne már, hogy nem tudtátok, hogy Nigéria és Niger is egy-egy különböző ország. Bár lehet, csak én voltam túlságosan földrajz-buzi általános iskolás koromban, hogy szabadidőm egy részében az atlaszokat bújtam és igyekeztem minden ország zászlóját és fővárosát megtanulni.

Volt pl. egy füzetem, amibe minden ország zászlóját lerajzoltam. Nah jó, Szaúd-Arábiát pl. feladtam és az USA esetén sem volt türelmem mind az 50 csillagot apróban lerajzolni.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Vissza

Fórumszabályzat