28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Moderátoroknak



Írd ide hozzászólásod:

Barthezz
Barthezz [54711]
Én is szoktam néha látni megfigyelő módban, de ez a hsz-e akkor felettébb érdekes. A youtube-on volt egy felhasználó, aki random videokat töltött fel random kódokkal, random fényjelenségekkel eszméletlen mennyiségben, és rengeteg lehetséges teóriát ismertettek ezzel kapcsolatban (a teljesen logikustól egészen a földönkívüliek ténykedéséig ), de már sajnos nincs meg az erről szóló indexes cikk linkje.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

davkar9
davkar9 [11521]
1

Tudod, az 1 nevű "felhasználó". Beírta 3 külön hszben -1,1,1, aztán ez olyan fura volt. Mert ha még -1 helyett mondjuk 0 akkor érted, biztos kommunikálni akar vagy valami. Így viszont csak random *fejvakarás*.
Barthezz
Barthezz [54711]
Kiről van szó? Már törölve lett sztem, mert semmi rendelleneset nem látok.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

davkar9
davkar9 [11521]
Ezt én se értem. Eddig azt hittem ez valami robot. Szoktam látni az online felhasználók között és csak...figyel.
Aribeth
Aribeth [2766]
Valami itt félrement: http://www.playdome.hu/forum.php?action=ll&t=22353

Vissza

Fórumszabályzat