(mondjuk már nem tudom, hogy ennek mi köze van a bakikhoz az online médiában
na de hogy releváns is legyek és amúgy is nemrég volt a Vissza a jövőbe 2
)Fórum » Nem számítástechnikai témák
na de hogy releváns is legyek és amúgy is nemrég volt a Vissza a jövőbe 2
)
Ja, meg persze az eső, pont most, hogy kezdett fölszáradni egy picit a gát és jövő szerdára terveztem egy kis biciklis kiruccanást.

Faszér' nem lehet beletörődni és elfogadni azt, hogy egy interglaciális periódus közepén vagyunk (messze még a köv. jégkorszaktól), és azér' esik a cucc, mert esik b+. Költözzenek mikrohullámú sütőbe, ahol majd maguk állíthatják a hőfokot, és akkor nincs min csodálkozni.
Na az pl. cuki volt, persze mindenkinek más volt a jó, ment aprafalván az egymással való kicseszés meg trollkodás, de végül Törppapa megadta a konklúziót: az időjárás úgy jó, ahogy van.„A tanítómesterem egy macska volt. Tőle tanultam meg a jelenben élni.”
Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.