Bár az első 2 részt nem játszottam végig, de sztem is az MK3 volt a legjobb. Az 1-2. rész mechanikáján nem változtatott, azonban rengeteg nagyon jó új karakter került bele, akik azóta alap MK-karaktereknek számítanak. A mostani reboot is voltaképpen a 3. rész karaktereire épült és éppen ezért (is) lett ennyire sikeres sztem.
A Trilogy nem azonos az MK3-mal, sztem az az első 3 részt foglalja magában.
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

