28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

PlayStation 4 nyereményjáték - a játék menete [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

SolidSnakeGH
SolidSnakeGH [806]
"egyelőre nincs fenn a játék nyitása óta új video"

Az ASUS "konzolPC" ismertető újabb, voltam annyira elvetemült, hogy megnéztem párszor, hátha van ott egy kód valahol (mondjuk az lett írva, hogy egyértelműen észrevehető lesz ).
Barthezz
Barthezz [54711]
A jótékonysági aukciós hírtopicban ráadásul ugyanazon felhasználó két hsz-ére két külön kommentben...

Így tényleg nem fair, csinálhatnánk mi is, de nem tesszük (jó, néha becsúszik, de totyaknál ez most rendszeresnek tűnik), a végén meg lehet épp ez a néhány plusz hozzászólás fog dönteni...

toyak: AZ fb-s feladat nem lesz bonyolult, kb. az első video-kommentelős feladatnak fog megfelelni, a másik videos feladatban csak egy kódot kell észrevenni és egyelőre nincs fenn a játék nyitása óta új video, így még csak az sincs, hogy rengeteg videot kellene ehhez végignézni. A hírben kiadott feladat esetleg még lehet összetettebb, de még ha az is lesz, aki pályázik a nyereményre, az csak nem fogja elrontani. Sztem nagyon sok 10 pontos játékos lesz a végén, persze ne legyen igazam.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

RAI*DEN
RAI*DEN [3086]
Példának okáért egy kommentben címezhetnél több választ is. Eléggé unfair megoldás a részedről, hogy úgy gyarapítod a kommentjeid számát, hogy 1 percen belül 2 kommentet írsz ugyanabba a topicba, két különböző felhasználónak címezve...
totyak
totyak [445]
Végül is mindegy mi és hogy történt, én már nem szeretnék ezen vitatkozni senkivel. Mindenki csinálja legjobb tudása szerint a dolgait és a végén meglátjuk mit dob a gép.
thri77
thri77 [652]
Akkor mondhatjuk, hogy az utolsó x órában egyforma mennyiségű kommentet toltunk?
Erre próbáltam utalni.

Pedig ott alakult ki a különbség nagy része.
totyak
totyak [445]
Persze, hogy ugyanannyit látsz, mindenkinél az utolsó 15-öt listázza ki. Egyáltalán nem vagyok sértődött és a hétvége nem maradt ki, egyszerűen csak nem szántam rá minden percemet a kommentgyárra.
thri77
thri77 [652]
Ha megnézem az "UTOLSÓ FÓRUMHOZZÁSZÓLÁSAI" részt, Nálad is kb annyit látok, mint magamnál (a listában a legelsők közt kb. 45 perc a difi). Solidsnake hamar elkezdte nyomni, én meg mentem utána. Ne feledd, hogy a hétvégét is kihagytad "sértődötten" (nem bántásból írom, biztos volt más dolgod, csak ez pl. magyarázat).
totyak
totyak [445]
Én aztán nem problémázok. Annyit azért csak nem kommentelek, nekem valahogy nincs 400-500 kommentem.
thri77
thri77 [652]
Pontosan, bármi lehet. Simán előfordulhat, hogy nekünk 8 pontunk lesz, Neked meg 10. Nem értem mit problémázol ennyit a kérdésen. Az hogy egyenlőek az esélyek, úgy kell érteni, hogy a lehetőség mindenkinek adott. Mellesleg legalább annyit kommentelsz naponta, mint mások, szóval hogy is van ez?
totyak
totyak [445]
Sokak szerint tökéletesen egyenlőek az esélyek a játékban.

Persze én veled értek egyet, naná, hogy nem egyenlőek és értem a problémádat is, csak hát ne nekem kelljen már rosszul éreznem magam, mert próbálkozom. Így legalább ha nem jutok a játékba, akkor is elmondhatom, hogy megtettem mindent. Egyébként nem érdemes előre feladni, még jó pár feladat visszavan. Az is lehet, hogy valaki elrontja a kérdéssort, vagy nem találja ki a betűs megfejtést stb.

Vissza

Fórumszabályzat