Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
PlayStation 4 nyereményjáték - a játék menete [hozzászólások]
Nyugalom, nem lesz több ilyen. Nyilván nem hiszitek el, de nem szándékos duplázások. Erre azt tudom mondani, hogy vonassatok le tőlem x kommentet.
A jótékonysági aukciós hírtopicban ráadásul ugyanazon felhasználó két hsz-ére két külön kommentben...
Így tényleg nem fair, csinálhatnánk mi is, de nem tesszük (jó, néha becsúszik, de totyaknál ez most rendszeresnek tűnik), a végén meg lehet épp ez a néhány plusz hozzászólás fog dönteni...
toyak: AZ fb-s feladat nem lesz bonyolult, kb. az első video-kommentelős feladatnak fog megfelelni, a másik videos feladatban csak egy kódot kell észrevenni és egyelőre nincs fenn a játék nyitása óta új video, így még csak az sincs, hogy rengeteg videot kellene ehhez végignézni. A hírben kiadott feladat esetleg még lehet összetettebb, de még ha az is lesz, aki pályázik a nyereményre, az csak nem fogja elrontani. Sztem nagyon sok 10 pontos játékos lesz a végén, persze ne legyen igazam.
Így tényleg nem fair, csinálhatnánk mi is, de nem tesszük (jó, néha becsúszik, de totyaknál ez most rendszeresnek tűnik), a végén meg lehet épp ez a néhány plusz hozzászólás fog dönteni...
toyak: AZ fb-s feladat nem lesz bonyolult, kb. az első video-kommentelős feladatnak fog megfelelni, a másik videos feladatban csak egy kódot kell észrevenni és egyelőre nincs fenn a játék nyitása óta új video, így még csak az sincs, hogy rengeteg videot kellene ehhez végignézni. A hírben kiadott feladat esetleg még lehet összetettebb, de még ha az is lesz, aki pályázik a nyereményre, az csak nem fogja elrontani. Sztem nagyon sok 10 pontos játékos lesz a végén, persze ne legyen igazam.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Példának okáért egy kommentben címezhetnél több választ is. Eléggé unfair megoldás a részedről, hogy úgy gyarapítod a kommentjeid számát, hogy 1 percen belül 2 kommentet írsz ugyanabba a topicba, két különböző felhasználónak címezve...
Végül is mindegy mi és hogy történt, én már nem szeretnék ezen vitatkozni senkivel. Mindenki csinálja legjobb tudása szerint a dolgait és a végén meglátjuk mit dob a gép.
Akkor mondhatjuk, hogy az utolsó x órában egyforma mennyiségű kommentet toltunk?
Erre próbáltam utalni.
Pedig ott alakult ki a különbség nagy része.
Erre próbáltam utalni.
Pedig ott alakult ki a különbség nagy része.
Persze, hogy ugyanannyit látsz, mindenkinél az utolsó 15-öt listázza ki. Egyáltalán nem vagyok sértődött és a hétvége nem maradt ki, egyszerűen csak nem szántam rá minden percemet a kommentgyárra.
Ha megnézem az "UTOLSÓ FÓRUMHOZZÁSZÓLÁSAI" részt, Nálad is kb annyit látok, mint magamnál (a listában a legelsők közt kb. 45 perc a difi). Solidsnake hamar elkezdte nyomni, én meg mentem utána. Ne feledd, hogy a hétvégét is kihagytad "sértődötten" (nem bántásból írom, biztos volt más dolgod, csak ez pl. magyarázat).
Én aztán nem problémázok. Annyit azért csak nem kommentelek, nekem valahogy nincs 400-500 kommentem.
Pontosan, bármi lehet. Simán előfordulhat, hogy nekünk 8 pontunk lesz, Neked meg 10. Nem értem mit problémázol ennyit a kérdésen. Az hogy egyenlőek az esélyek, úgy kell érteni, hogy a lehetőség mindenkinek adott. Mellesleg legalább annyit kommentelsz naponta, mint mások, szóval hogy is van ez?
Sokak szerint tökéletesen egyenlőek az esélyek a játékban.
Persze én veled értek egyet, naná, hogy nem egyenlőek és értem a problémádat is, csak hát ne nekem kelljen már rosszul éreznem magam, mert próbálkozom. Így legalább ha nem jutok a játékba, akkor is elmondhatom, hogy megtettem mindent. Egyébként nem érdemes előre feladni, még jó pár feladat visszavan. Az is lehet, hogy valaki elrontja a kérdéssort, vagy nem találja ki a betűs megfejtést stb.
Persze én veled értek egyet, naná, hogy nem egyenlőek és értem a problémádat is, csak hát ne nekem kelljen már rosszul éreznem magam, mert próbálkozom. Így legalább ha nem jutok a játékba, akkor is elmondhatom, hogy megtettem mindent. Egyébként nem érdemes előre feladni, még jó pár feladat visszavan. Az is lehet, hogy valaki elrontja a kérdéssort, vagy nem találja ki a betűs megfejtést stb.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 11:42
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2571]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
