28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Ki van fent legtovább?



Írd ide hozzászólásod:

szbszig
szbszig [33649]





ハ̸̧̡̨̨̡̢̢̢̢̨̛̛̠̻̫̥̰̯̱̘̝̬̠̲̫̪̟̖̗̟͙͎͇̯̜͚̠͓̫̠̼̣̼͎̦̺̜̖͇̱͚͖͙̜̲͖̼̳̳̟̗̼̟̞̻̠̻̥̙͕̱̟̘͔̱̻͖̺͕̖̥̲̗̻͉̪͍͎̟͙̺̮͔͇̬͍̦̰̞͑̽̍̂̄͗̔̈́̎̉͒̈̃̇̈́̇̓̽̆̀̾̔̋͐̑̌̉̉̓̂̋̽͒̿̌̐͌̃̌̅̿̔͂̎̐͆̾̀̊̅͊͛̾̇͆̏̾̓̈͐͐̈́̋̎̈́͛́̀̎̒̓͗́͌̍̋̏͗͛̾̿̈́̈́̄̍͌͘̕̚̚̕̕͜͜͠͝͠͝͝͝ͅイ̵́̈̓̌̈́͂̐͗̿͂͋̅̇͂̌̽͑̿̾̄̐̄̿͑̈̾̾͊͂̾͊̏̉̍̊̈́͛̌̎̌͆̐̀̄̉́͌̃͌̄̋̅̔́̑͒̈́̒͐́̾̀̂̈́̓̌̎̽̽̈́̔̅͐́̈̀͋̇͋̏͘̕̕̚͘̚͘͘͘͝͝͝͠͝͠͝





-----

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Vissza

Fórumszabályzat