28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Bakik az online médiában



Írd ide hozzászólásod:

szbszig
szbszig [33649]
A következő teljesen más jellegű hiba, mint egy név elírása vagy rosszul írása. Mára bebizonyosodott, hogy kamu volt az az állítólagos felvétel, aminek a létezését egy német és egy francia bulvárlap szellőztette meg, mint amelyet a zuhanó Airbus fedélzetén forgattak a múlt héten. Ez nem is csak "baki", bár jelentős mennyiségű tévedés is kellett hozzá, hogy nem néztek utána a birtokukba került felvétel eredetének, hanem merő rosszindulat ilyennel hírnevet generálni. Remélem, így utólag valakik megtalálják őket, és sikerül jogi útra terelniük az ügyet. Bár számomra a szituáció már ott eléggé gyanús volt, amikor tényleg csak ez a két bulvárlap állt elő a sztorival, és a hivatalos média semmit sem tudott az egészről.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Vissza

Fórumszabályzat