És nem, nem elfogadott, párszor már jeleztük is ezt a fórumban, hogy mivel nem legális az account adás-vétel, ezért ezt mi se támogatjuk itt, csak nem mindig veszünk észre mindent... 
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
És nem, nem elfogadott, párszor már jeleztük is ezt a fórumban, hogy mivel nem legális az account adás-vétel, ezért ezt mi se támogatjuk itt, csak nem mindig veszünk észre mindent... 

I wish I could have known about the view from halfway down