Mondjuk az ügy is kissé zavaros, mert ha a család valóban közel húsz éve itt él megszakítás nélkül, rendezett körülmények között, az apa dolgozik (kiderül valamelyik levélböl, beleolvastam), a gyerekek magyar iskolába járnak, tudnak magyarul, akkor már rég állampolgárságért folyamodhattak volna mindannyian, és nem lenne ez az egész hercehurca. Illetve folyamodhatnának akár még most is nyugodtan, de valószínűleg valami fontos részletet nem tudunk...
Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.