28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Bakik az online médiában



Írd ide hozzászólásod:

Madrac
Madrac [4264]
Nyelvtudásról jutott eszembe, mikor az egyik haver beírta CV-be a nyelvtudáshoz, hogy "Svéd, de már elfelejtettem". (Tényleg így volt, kukkot nem tudott már belőle pedig volt egy középfokuja. ) Én meg a némettel vagyok így. Meg a matekkal.

Quoth the raven, `Nevermore.'

sHarris
sHarris [3225]
Hm. Hát, abban tényleg van valami, hogy a logikát fejleszti, de szerintem nem olyan nagy bűn, ha valaki nem tud megjegyezni egy életre olyan képleteket és megoldási módszereket, amiket aztán a büdös életben nem vesz elő többet. Mint ahogyan a tanult idegen nyelvet is csak akkor nem felejti el az ember, ha használja azt.
Kanduhrka
Kanduhrka [9380]
Vigyázz, mert megmagyarázzák, hogy ha nem is használod, de rendkívüli mértékben segíti a probléma megoldó képességed és a logikus gondolkodásod

horrorgeeks.blogspot.com

sHarris
sHarris [3225]
Az a durva, hogy csak 3 éve érettségiztem, de ha fejbe lőnének, akkor se tudnám már megmondani, hogy mi az a diszkrimináns, meg csomó más feladathoz se tudnék hozzákezdeni. Mondjuk kétlem, hogy bármikor is szükségem lenne rá, de azért... hoppá.
szbszig
szbszig [33649]
Komolyan, ezt nem hiszem el...

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Vissza

Fórumszabályzat