(Tényleg így volt, kukkot nem tudott már belőle pedig volt egy középfokuja.
) Én meg a némettel vagyok így. Meg a matekkal.Quoth the raven, `Nevermore.'
Fórum » Nem számítástechnikai témák
(Tényleg így volt, kukkot nem tudott már belőle pedig volt egy középfokuja.
) Én meg a némettel vagyok így. Meg a matekkal.Quoth the raven, `Nevermore.'
Mint ahogyan a tanult idegen nyelvet is csak akkor nem felejti el az ember, ha használja azt.
horrorgeeks.blogspot.com
Mondjuk kétlem, hogy bármikor is szükségem lenne rá, de azért... hoppá.Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.