De azért sztem van az a szint, ahol már teljesen mind1, mert nem fog rá az agyam. Én már elég rég érettségiztem (2007), de nekünk pl tele volt baszva valószínűség számítással és sinus/cosinus-al - nem is tudtam megcsinálni. Pótérettségin egyik se volt, ott érdekes mód már sikerült elég jó eredményt elérnem. (egyébként érdekes az emberi agy, általános iskolában sok ideig jeles voltam matekból, aztán leromlott az átlag, gimiben pedig majdnem minden évben megbuktam belőle, pedig amikor foglalkoztam vele, ott is jöttek a jelesek - de azt mondjuk egy tanárom se mondta anno, hogy "srácok, próbáljátok más oldalról megközelíteni; fejlesztitek vele az agyatok is" stb. A lényeg, hogy pl nekem rohadt száraz volt az egész, egyszerűen baromira unalmas, de megértem, hogy egy tanárnak nincs ideje 35 féle diákkal foglalkozni külön-külön, csak hát így lett nekem is szopás az egész. Suli után pár évvel el kezdtem nézni a "Numbers/Gyilkos számok" c sorozatot, és bazki, esküszöm megláttam benne a rendszert és még érdekelni is kezdett a dolog. De akkor már mindegy volt.horrorgeeks.blogspot.com
Mondjuk kétlem, hogy bármikor is szükségem lenne rá, de azért... hoppá.