28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Moderátoroknak



Írd ide hozzászólásod:

LordMatteo
LordMatteo [29425]
Az összes posztja erről szól, valahogy mindig kiderül, hogy pont ott vásárolta meg, vagy oda tart. Bannolható szerintem, egy sima bérfórumozóról van szó, építő jellegű kommentet még nem hagyott itt.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Dino
Dino [6086]
Creativ3Form: Na ezt csak most vettem észre. Írtam neki figyelmeztetést, meg töröltem szokás szerint az áruház nevét - hihetetlen, hogy milyen bújtatott reklámmal próbálkoznak egyesek...
Creativ3Form
Creativ3Form [33872]
NagyRékus továbbra is előszeretettel reklámozza azt a bizonyos helyet. Ezúttal a Wolfenstein: The Old Blood topicban adta elő a nagy műsort.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Vissza

Fórumszabályzat