28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Bakik az online médiában



Írd ide hozzászólásod:

szbszig
szbszig [33649]
Hogy lehet úgy cikket írni a női labdarúgásról, hogy még a ősi kínai labdarugdosást is említik benne, csak az egyik fénykorát: az első világháború alatti angol bajnokságokat nem?... Pedig az tényleg a sportág fénykora volt, olyan nézőszámokkal, amiket a mostani világbajnokságok is alig tudnak felmutatni. A nemzeti bajnokságok vagy nemzetközi klubtornák pedig meg sem közelíthetnek, és talán soha nem is fognak. (Több tízezer, helyenként ötvenezer fős közönségekről beszélünk.) Persze ebben a körülmények is erősen közrejátszottak, hiszen a felnőtt férfiak mind a fronton harcoltak, és nyíltan a férfibajnokság pótlására alakították meg a nőit. Aztán a világháború után gyorsan be is tiltották, amikor az FA-nél rájöttek, hogy ez milyen népszerű és veszélyes a férfiak versengésére nézve...

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Vissza

Fórumszabályzat