28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Bakik az online médiában



Írd ide hozzászólásod:

Barthezz
Barthezz [54711]
Szerintem erre nincs más értelmes magyarázat, minthogy vmi sablonból dolgoznak, amit elfelejtettek átírni. Szóval ez a Gremsperger Elemér gondolom olyan, mint a Gipsz Jakab, vagy a Példa Béla. Ha mégsem ez a magyarázat, akkor meg betépett az ezért felelős munkatárs.

Mellesleg a PM-emre válaszolhatnál.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

szbszig
szbszig [33649]
Az M4-é a magyar sajtótörténet legkomolyabb elgépelése.

No comment. Ráadásul ez tényleg egy "elgépelés", mert ilyen nevű ember nem létezik, vagy legalábbis nem tudunk róla, úgyhogy még csak azt se lehet mondani, hogy összekeverték valaki mással.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Vissza

Fórumszabályzat