Azért ránézésre is látszik, hogy ez technikai hiba, nem elgépelés. Ennyire sehol nem hülyék, hogy nem tudják, kivel csinálnak interjút. Nem néztem utána, de 100%, hogy egy sorral elcsúszott a program, ahonnan a szöveget futtatják be.
szerk: tessék, MTVA hivatalos:
"A helytelen feliratot egy technikai berendezés hibája okozta. A feliratozó gép kétszer egymás után egy teszt szöveget hozott fel, pedig a Győri Audi ETO KC vezetőedzőjének neve helyesen szerepelt a feliratozó rendszerben."
Tudom, magyar tévé, de azért ilyesmit még ott sem...
A kibaszás társas játék, sose feledd.