28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Bakik az online médiában



Írd ide hozzászólásod:

LordMatteo
LordMatteo [29425]
Ha elgépelés lenne...

Azért ránézésre is látszik, hogy ez technikai hiba, nem elgépelés. Ennyire sehol nem hülyék, hogy nem tudják, kivel csinálnak interjút. Nem néztem utána, de 100%, hogy egy sorral elcsúszott a program, ahonnan a szöveget futtatják be.

szerk: tessék, MTVA hivatalos:

"A helytelen feliratot egy technikai berendezés hibája okozta. A feliratozó gép kétszer egymás után egy teszt szöveget hozott fel, pedig a Győri Audi ETO KC vezetőedzőjének neve helyesen szerepelt a feliratozó rendszerben."

Tudom, magyar tévé, de azért ilyesmit még ott sem...

A kibaszás társas játék, sose feledd.

szbszig
szbszig [33649]
Az M4-é a magyar sajtótörténet legkomolyabb elgépelése.

No comment. Ráadásul ez tényleg egy "elgépelés", mert ilyen nevű ember nem létezik, vagy legalábbis nem tudunk róla, úgyhogy még csak azt se lehet mondani, hogy összekeverték valaki mással.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Vissza

Fórumszabályzat