28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Bakik az online médiában



Írd ide hozzászólásod:

Madrac
Madrac [4264]
Szerintem az elsőnél csak nem tud fogalmazni a kedves szerző és arra gondolt, hogy nem volt alatta semmi támaszték és nem, hogy meztelen lett volna. Persze az is lehet, hogy annyira sötét, mint te gondolod.

Quoth the raven, `Nevermore.'

szbszig
szbszig [33649]
Egy szál semmiben? Az mióta jelenti azt, hogy pólóban és rövidnadrágban? Nálam legalábbis a meztelennek volt a szinonimája eddig, de lehet, én vagyok túl régimódi.

Ez a cikk meg azt se tudom, miről szólt. Mintha valami kvótát kellett volna teljesítenie a szerzőnek, ezért vett egy teljesen lényegtelen képet, kitalált valamit hozzá, amit rajta kívül szerintem senki sem lát bele, és írt minderről egy Index-főoldalas cikket.

Na jó, a fontosabb híreknek már a végére értem úgyis, és csak ilyen értelmetlen hülyeségeket nézegetek néhány perce, úgyhogy megyek inkább feküdni, mára elég volt az internetből...

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Vissza

Fórumszabályzat