Egy szál semmiben? Az mióta jelenti azt, hogy pólóban és rövidnadrágban? Nálam legalábbis a meztelennek volt a szinonimája eddig, de lehet, én vagyok túl régimódi.
Ez a cikk meg azt se tudom, miről szólt. Mintha valami kvótát kellett volna teljesítenie a szerzőnek, ezért vett egy teljesen lényegtelen képet, kitalált valamit hozzá, amit rajta kívül szerintem senki sem lát bele, és írt minderről egy Index-főoldalas cikket.
Na jó, a fontosabb híreknek már a végére értem úgyis, és csak ilyen értelmetlen hülyeségeket nézegetek néhány perce, úgyhogy megyek inkább feküdni, mára elég volt az internetből...
Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.