Ilyen támadósorral egyébként is képtelenség nagyon defenzív focit játszani. És a 0-0-ás meccseken is megvoltak a lehetőségek. Inkább azt mondanám elől nincs meg az összhang még. Jönnek itt még bőven a 4-5 gólos meccsek ebben biztos vagyok.Fórum » Nem számítástechnikai témák
Real Madrid
2006/07-ben Capello is mondta az elején a vezetőségnek (ez persze csak pár éve derült ki), hogy ez a keret reálisan 3-4. helyre lesz elég a bajnokságban. Még ha túlzás is volt, mindenesetre bőven nem olyan alapanyagból dolgozott, mint Benitez. Rendben ez a csapat nem szórja úgy a gólokat, mint a Mourinho féle második év után vagy Ancelotti csapata, de azért így is több gólt lőtt (és nem mellesleg 9-cel kevesebbet is kapott), mint a Barcelona. Akkor miről beszélünk?
Ilyen támadósorral egyébként is képtelenség nagyon defenzív focit játszani. És a 0-0-ás meccseken is megvoltak a lehetőségek. Inkább azt mondanám elől nincs meg az összhang még. Jönnek itt még bőven a 4-5 gólos meccsek ebben biztos vagyok.
Ilyen támadósorral egyébként is képtelenség nagyon defenzív focit játszani. És a 0-0-ás meccseken is megvoltak a lehetőségek. Inkább azt mondanám elől nincs meg az összhang még. Jönnek itt még bőven a 4-5 gólos meccsek ebben biztos vagyok.Nekem olyan érzésem van, mintha a 2007-es Capello szezon ismétlődne. Idejött, lehet hogy kitaktikázik egy bajnokságot, de nem mindenki lesz elégedett. Igaz, tényleg van bőven sérült, de közel sem olyan átütő erejű a támadó játék mint tavaly/tavaly előtt.
Azt mondjuk én sem bánom, hogy próbálgatja a fiatalokat is, bár akkor kérdem én: Jesé? Anno nagyon jól indult, aztán volt a sérülése. Tavaly már alig kapott lehetőséget, és idén sem érzem élvezné a maximális bizalmat, főleg hogy tényleg annyi a sérült. Aztán majd elmegy, és máshol kibontakozik, ahogy arra volt már példa saját neveléseknél...
Navas viszont tényleg nagyon durva! Azok után ahogy indult a szezonja... respect!
Azt mondjuk én sem bánom, hogy próbálgatja a fiatalokat is, bár akkor kérdem én: Jesé? Anno nagyon jól indult, aztán volt a sérülése. Tavaly már alig kapott lehetőséget, és idén sem érzem élvezné a maximális bizalmat, főleg hogy tényleg annyi a sérült. Aztán majd elmegy, és máshol kibontakozik, ahogy arra volt már példa saját neveléseknél...
Navas viszont tényleg nagyon durva! Azok után ahogy indult a szezonja... respect!
“If you want something you've never had You must be willing to do something you've never done.”
Nagyszerű volt a szombati meccs (lassan egy hete). Ennyire megtépázva 4-5 alapember kiesésével is stabil, jó focit játszott a csapat egy életük formájában levő Celta ellen. Minden elismerésem. Tetszik, ahogy Benitez be meri vállalni (és eddig be is jött) a pados játékosok bevetését. Lucas Vazquez pozitív meglepetés, olyan Callejon típusú alázatos játékos. Eltölt itt 1-2 évet, beszáll, megteszi amit meg kell aztán 10 millió körül menni fog. Navasra nincsenek szavak, de én valahogy számítottam erre, nagyon erős mentálisan a fickó.
Jó lenne ha most már szép lassan visszatérnének a sérültek (James ősidők óta sérült), kelleni fognak a PSG ellen, akiket meg kell verni hazai pályán.
Benitez pedig kifejezetten jól teljesít. Jó taktikát választ, nagyon stabil a védelem. Elől akadtak problémák, sok a 0-0, de először a védelmet kell felépíteni, úgyhogy én bízom benne ott is lesz minőségbeli javulás.
Jó lenne ha most már szép lassan visszatérnének a sérültek (James ősidők óta sérült), kelleni fognak a PSG ellen, akiket meg kell verni hazai pályán.
Benitez pedig kifejezetten jól teljesít. Jó taktikát választ, nagyon stabil a védelem. Elől akadtak problémák, sok a 0-0, de először a védelmet kell felépíteni, úgyhogy én bízom benne ott is lesz minőségbeli javulás.
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 16:29
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [7]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]