Pokolgéptől csak párat szeretek azokat a nagyon zuzós durva gyors metal zenét énse birom semmi nincsbenne inkább a dallamosabbak pl Judas Priest nagyon sok jo számuk van pár példa a pokolgéptől:
Háború Gyermeke
Sebességláz
Kár Minden szó
Tépett Madár
rage-el teljesen egyetértek
(2003.01.17 15:5
csa
Óvakodj a türelmes ember haragjától. (John Dryden)
