28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Írjatok a Metál zenéről!



Írd ide hozzászólásod:

faba3
faba3 [683]
csa
Pokolgéptől csak párat szeretek azokat a nagyon zuzós durva gyors metal zenét énse birom semmi nincsbenne inkább a dallamosabbak pl Judas Priest nagyon sok jo számuk van pár példa a pokolgéptől:

Háború Gyermeke
Sebességláz
Kár Minden szó
Tépett Madár



rage-el teljesen egyetértek
(2003.01.17 15:5

csa

Óvakodj a türelmes ember haragjától. (John Dryden)

Vissza

Fórumszabályzat