http://iaam1404.projectanno.de/start_eng.htm
Ez egy remek kis mod az 1404-hez. Még több színt visz bele.
Ehhh, szegény monitorom. De kitartok mellette, mert jól jön lannál, hogy könnyen összehajtogatható
Hát igen, egy multi bármelyik résszel a legálmatlanabb Civ partykat idézi. Főleg, ha fel volt tolva a nehézség
