28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Anno 2205 [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

Sir Spike
Sir Spike [484]
Az itemeket direkt nem írtam, mert csak pár dolgot boostoltak. A fránya rózsatermeléshez nem volt semmi, pedig az komoly érvágás volt területileg meg maniügyileg
http://iaam1404.projectanno.de/start_eng.htm
Ez egy remek kis mod az 1404-hez. Még több színt visz bele.

Ehhh, szegény monitorom. De kitartok mellette, mert jól jön lannál, hogy könnyen összehajtogatható

Hát igen, egy multi bármelyik résszel a legálmatlanabb Civ partykat idézi. Főleg, ha fel volt tolva a nehézség

Vissza

Fórumszabályzat