Rágerjedt egy újságíró kollégájára – cikket csinált belőle
És teljes mértékben igaza van. Sajnos az NSO tényleg ezt a szintet képviseli az utóbbi időben. Nem ezt is, hanem már szinte kizárólag ezt. Szoktam nézni az oldalt, meg Facebookon is be vannak nálam jelölve, szóval ott is találkozom az úgymond cikkeikkel, és tényleg szinte kivétel nélkül már mind csak ilyen. Bulvárhírek meg csöcsök meg vicces videók, amiknek a többsége már legalább tíz éve kering a neten, és gyakran a sporthoz sincs semmi közük. Le kéne iratkoznom róluk a picsába, meg el kéne felejtenem őket teljesen, de érdekel a sport, és elvileg csak ők Magyarországon "a" sportújság.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.