28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Rise of the Tomb Raider



Írd ide hozzászólásod:

Creativ3Form
Creativ3Form [33872]
Igen, arcilag, testileg, mindenhogy szebb lett Lara. Az előző részben csak szimplán tetszett, de most a részemről is. A hangja meg igen...én már hozzáedződtem az előző részben.
Haladok vele, most újra a havas részen vagyok, lesz itt tennivaló bőven. Kraftolás, tuningolás, amik részletesebbek, szerteágazóbbak lettek, mint az előző részben. Gyűjtögetni való is van bőven, szóval a "később menjünk vissza, ha 100%-ot akarunk" érzés már most elfogott. A 2013-as résznél minden újrázáshoz úgy fogtam neki, hogy most leszarom, nem keresek meg mindent, hanem csak kitolom a sztorit...aha.
Kitettek magukért a srácok, eddig nagyon elégedett vagyok. PEdig a történet még be se indult igazán és sztem a látványos jelenetek terén is még kifog csúszni párszor a kezemből a kontroller.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

davkar9
davkar9 [11539]
Nekem is highon kezdett és mivel a fraps számlálója meg se moccant ezért feltoltam very highra. Így 99%ban 60 fps, néha leesik egy fél mpre 40-50-re. Látványt adom, elég szép, a táj is, Lara is! Beállításokat nézegetve átszaladtam a havas pálya utáni küldire, de mindjárt kezdem is újra, mert a fraps kijelzője ott virít a sarokban a steam képeken. Ilyen látvány mellett pedig járni fog az ujjam az f12-n. Hangulat javult, ez a 15 perces próba hangulatosabb, mint a teljes előző rész. Egyedül a hangján találok fogást, bár legalább nem megy két percenként a 'saaaaam'.

Plusz mintha Larának a feneke is jobb lenne. Formásabb, kellemesebb.
Creativ3Form
Creativ3Form [33872]
Na, túl az első 40 percen. Eddig remek. Minden téren. Az Experience egy-két dolgot csak sima HIGH-ra rakott, de én kíváncsiságból felraktam mindent csutkára, és meg se döccen, szóval tényleg jól lett optimalizálva, valszeg a 2 GB-s kártyákon is simán össze lehet hozni egy HIGH-VERY HIGH keveréket. A játékmenet nem változott, ugyan az amit megszokhattunk a 2013as előző részben, de a látvány és a grafika...oh...my...god. Csak pislogtam, az első havas, amolyan tréning pályán meg is haltam kétszer, mert elbambultam, és vitt magával a lavina.
Szóval az első benyomás nagyon pozitív, érdemes beszerezni mindenkinek, aki szereti a előző részt is.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Vissza

Fórumszabályzat