28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

X-akták



Írd ide hozzászólásod:

Barthezz
Barthezz [54711]
Tudom, sajnos én csak addig láttam, amíg az M1 adta, ez pedig az első 3 évad volt. Utána lévő évadokból egy-egy részt láttam, illetve a 9. évad végét megnéztem akkoriban, mert kíváncsi voltam a végkifejletre. Szóval a William és a The Truth részek megvoltak. De ennyi tényleg elég volt. Pl. a dzsinnes részbe belenéztem, az kb. paródiának ért fel és állítólag ilyenek voltak az utolsó évadok.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

RASTA guy
RASTA guy [11867]
sokat nem veszítettél, az utolsó jó évad a 6. volt.

sakálemberek...

Barthezz
Barthezz [54711]
Ezt a cikket nemrég találtam:

X-Akták gyorstalpaló - Az eredeti sorozat utolsó évadainak rövid, tömör, lényegre törő összefoglalása. Rendkívül hasznos elolvasni az új részekhez, hogy mindent megértsünk. A William-es történetet is pl. részletesen leírja.

Nekem pl. a 7-8. évad teljesen kimaradt, a 9.-ből láttam az utolsó részeket, de már nyilván azokra is csak nagyon homályosan emlékeztem.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Vissza

Fórumszabályzat