28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Bakik az online médiában



Írd ide hozzászólásod:

Aryx
Aryx [4142]
Tök király, h ilyen okos vagy, de ezzel az erővel most akár be is nézhetnél a YouTube-topicba, írtam Neked valamit.

„A tanítómesterem egy macska volt. Tőle tanultam meg a jelenben élni.”

szbszig
szbszig [33649]
Igen, tudom, minek olvasok Indexet, meg azon belül is Mindeközben rovatot...

A világ legősibb Koránját találhatták meg Angliában.

Ez szép és jó, csak már bőven több mint egyéves hír. Úgyhogy nem értem egyáltalán, milyen alkalomból kellett most belinkelni. Pláne azzal a kezdőszöveggel, hogy "amire a Birminghami Egyetem könyvtárában bukkantak ebben az évben"... Külön vicces, hogy utána hivatkozásként belinkel egy The Independent-cikket is, ami szintén tavalyi...

Azt már nem is vártam volna el, hogy megemlítse esetleg, milyen érveket hoznak fel a címbeli állítás ellen. Mert sok tudós bizony nem fogadja el, hogy ez lenne a legősibb Korán. Például a radiokarbonos kormeghatározás ellen azt mondják, hogy újrahasznosított papírról van szó, és a szöveg tördelése vagy a díszítések stílusa is inkább későbbi időkre utal. Na, én sem vagyok szakértője a témának, csak beleolvastam, éppen csak beleolvastam a kézirat Wiki-szócikkébe.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Vissza

Fórumszabályzat