28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Dishonored 2



Írd ide hozzászólásod:

Novae
Novae [632]
Lehet kicsit off, de a bemutatók alapján ez a játék engem a Dark Messiah of Might and Magic-re emlékeztet, és jó értelemben.
Persze feltupírozott/klasszabb képességek, gyorsabb játékmenet és kielégítő látvány.
Mindenesetre kíváncsivá tett.

"..jogában áll, hogy eszméletlen maradjon.. bármit is mond, senkit se érdekel.."

Vissza

Fórumszabályzat