Persze feltupírozott/klasszabb képességek, gyorsabb játékmenet és kielégítő látvány.
Mindenesetre kíváncsivá tett.
"..jogában áll, hogy eszméletlen maradjon.. bármit is mond, senkit se érdekel.."
Fórum » Beszélgetés a játékokról
"..jogában áll, hogy eszméletlen maradjon.. bármit is mond, senkit se érdekel.."