Valaki beletenné egy spoiler tagbe a Shadow Tactics topikban a #144-es hozzászólásomat? Barthezz hívta rá a figyelmemet, hogy illett volna használnom, és hát nehéz beismerni, de azt hiszem, igaza van.
Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.