Én Takumát csak csalogatni használom, illetve a szamurájokat stunolom vele, de egyébként az első pálya kivételével senkit sem lőttem le vele eddig. ...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Én Takumát csak csalogatni használom, illetve a szamurájokat stunolom vele, de egyébként az első pálya kivételével senkit sem lőttem le vele eddig. ...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...
Erre én nem is gondoltam, de tényleg vicces, bár nyilván ahogy magad is mondtad, rajzfilmszerű megoldás, mintsem realisztikus.
--> helyesen: "eszbészig"
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"