
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
De a kövi napokban ennek is nekiesek végre.
Szóval mondjuk jövő hét elején várható a video. De ha tényleg 15 perc van belőle hátra, akkor kb. megint születni fog egy háromnegyed órás video, amit végig quickloadolok... 
Ebből a pályából kb. 15 perc van hátra, szóval nem kell túl sok időt szánnod a befejezésre.
A kövi küldetés viszont meglehetősen hosszú és nehéz lesz, ott úgy készülj. 
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"