28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

JátszóDome: Shadow Tactics - Blades of the Shogun #12 [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

Barthezz
Barthezz [54711]
Rendben. És igen, elképzelhető, ha eddig sem ment ez a pálya.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

GeryG
GeryG [2379]
In progress, csak tavasz van és feltorlódtak picit a dolgok. De a kövi napokban ennek is nekiesek végre. Szóval mondjuk jövő hét elején várható a video. De ha tényleg 15 perc van belőle hátra, akkor kb. megint születni fog egy háromnegyed órás video, amit végig quickloadolok...
Barthezz
Barthezz [54711]
GeryG: Mikor jön a következő rész? Ebből a pályából kb. 15 perc van hátra, szóval nem kell túl sok időt szánnod a befejezésre. A kövi küldetés viszont meglehetősen hosszú és nehéz lesz, ott úgy készülj.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Vissza

Fórumszabályzat