28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

JátszóDome: Shadow Tactics - Blades of the Shogun #22 [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

szbszig
szbszig [33649]
Most miért kellett szólnod? Tökre megnéztem volna, amikor meglepődik, hogy feleslegesen dolgozott egy csomót.

Mondjuk én nyilván kitakarítottam az egész pályát, de én tényleg élvezetből.

SPOILER
Leszámítva az utolsó 5-6 szamurájt a tornyon, akik ráadásul úgy el vannak kerítve, hogy be se lehet menni hozzájuk, csak kicsalni lehetne őket esetleg valahogyan.


Egyébként abban is igazad volt persze a múltkor, hogy először kellett volna a kulcsért és az álcáért menni, mivel az álca birtokában a folytatás a kutak felé haladva sokkal könnyebb. De kiindulva abból, hogy Aikónak a másik elterelő képességét sem használja egyáltalán, GeryG-nek végül is mindegy... Pedig mondtam már ezt is többször, hogy a szalmakalapos őrök ellen a tüsszentőpor a leghatékonyabb módszer. Ennek ellenére még mindig kődobálással meg síppal meg Kumával próbálkozik folyamatosan...

Illetve, ezt mondjuk nem mondtam, de az sem túl szerencsés, hogy Takuma összes távcsöves lőszerét elpuffogtatta már a pálya elején. A pálya végén szerintem sokkal nagyobb hasznukat lehet venni. Szóval azt a két utolsót, amit még a pályán be lehet gyűjteni, jó lenne a kút utáni részre megőrizni. Legalábbis ha nem használta el már azokat is, a videót ugyanis én sem néztem még végig.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Barthezz
Barthezz [54711]
Még nem néztem meg az új videot, de belepörgettem. Jól látom, hogy kitisztítod a másik kút előtti utat is? Mert így akkor tényleg hosszú menet lesz. Épp elég egy kúttal is vacakolni, hacsak nem arra hajtasz rá, hogy mindenkit kinyírj.

Ha a kulcs még mindig nincs meg, akkor további 2 videoval számolj még. Annyit elárulok, hogy nem lesz olyan egyszerűen és gyorsan vége a küldetésnek, mint azt előzetesen gondolná az ember. Lesz egy kis meglepi, ha átmentél a kúton.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Vissza

Fórumszabályzat